“Müzik Panayırı” etkinliği önümüzdeki haftaya ertelendi

“KIBRIS TEK YURT HEP BiRLiKTE- ΚΥΠΡΟΣ ΜΙΑ ΠΑΤΡΙΔΑ ΟΛOΙ ΜΑΖΙ” grubu tarafından organize edilen “Müzik Panayırı” etkinliğinin, yarın için öngörülen olumsuz hava koşulları nedeniyle 27 Kasım Cumartesi gününe ertelendiği duyuruldu.

“Müzik Panayırı” etkinliği önümüzdeki haftaya ertelendi

20 Kasım Cumartesi günü gerçekleştirilmesi planlanan çok toplumlu “Müzik Panayırı” etkinliğinin, yarın için öngörülen olumsuz hava koşulları nedeniyle 27 Kasım Cumartesi gününe ertelendiği duyuruldu.

“KIBRIS TEK YURT HEP BiRLiKTE- ΚΥΠΡΟΣ ΜΙΑ ΠΑΤΡΙΔΑ ΟΛOΙ ΜΑΖΙ” grubundan yapılan açıklamaya göre 27 Kasım Cumartesi gününe ertelenen etkinlik, yine Lefkoşa’nın güney yarısında, saat 12.00’de Phaneromenis Meydanı’nda gerçekleşecek.

Açıklamada ayrıca, etkinliğe katılmak için barikatlardan geçmek zorunda olanları önümüzdeki Pazartesi gününden itibaren barikatlardan geçişlerde uygulanacak olan yeni önlemleri de dikkate almaları çağrısında bulunuldu.

22 Kasım 2021 Pazartesi gününden itibaren barikatlardan geçişlerde (aşılılar için 7 gün/aşısızlar için 72 saat boyunca geçerli olacak) negatif sonuçlu antijen veya PCR testinin gösterilmesinin isteneceği duyurulmuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER